Go to Top

Hakkımızda

AEN Yazılım Ltd. Şti olarak 2005 yılında kurulan şirketimiz Ar-Ge departmanıyla sürdürülebilir teknolojik gelişimini sağlamış, Kalite çizgisinden ödün vermeyerek; Yazılım bilişiminde global ölçekli çözümler sunmaktadır.

Yazılım sektöründe elde ettiği deneyimleriyle problemsiz çalışan yazılımlar sunmakta olan firmamız 7/24 bakım ve destek hizmetleriyle kullanıcılara anlık çözümler üretmektedir. Zamanında ve yerinde güncellemeleriyle kesintisiz ve eksiksiz kullanılabilir programlar üretmeyi hedefleyen firmamız Sağlık mevzuatına hakim uzman kadrosuyla profesyonel, müşteri odaklı kurumsal çözümler sunmaktadır.

AEN yazılım olarak 11 yılın vermiş olduğu tecrübe geliştirdiğimiz SİZEERP programını siz değerli yemek sanayicilerin en iyi program ile sorunsuz şekilde çalışmayı ve üretimin, dağıtımın, sözleşmelerin ve tekliflerin en doğru ve en güvenilir şekilde takibini sağlayacak programımızı sizlere sunuyoruz.

SİZEERP nedir ve size faydası nedir?

SizeERP, var olan teknolojinizle bağlantılı çalışan ve size, büyüdükçe uzun dönemli katma değer sağlayan, öğrenmesi basit, kullanması kolay bir dizi Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) çözümleri sunar. Bu çözümler,çalışanlarınızın ve kuruluşunuzun çalıştığı şekilde çalışarak, sizin ve çalışanlarınızın bilgiye dayalı kararlar vererek, yeni fırsatlara ve hızlı değişime uyum sağlamasını mümkün kılar. Firmanıza olan faydası; sizin gibi  çalışan ve sizin gibi düşünen bir programdır. Yerinde üretim yapan veya farklı lokasyonlar da üretim yapan firmaların tek bir noktadan üretimlerini takip edebildikleri, bu bağlamda maliyet analizi yapabildiği, verilen teklifleri değerlendirebildiği, sevkiyat takibini yapabildiği ve mobil uygulamalar sayesinde tamamen teknolojik ve bilgiye dayalı şekilde çalışmanızı sağlar.

 

 

Şirketimiz ISO 9001-2000 TSE Kalite Güvencesi ve Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ISO/ICE 27001:2013 Disiplininde kalıcı hizmetler sunmaktadır.

Powered by Watch Dragon ball super