Go to Top

Misyon-Vizyon


Misyonumuz

Sağlık sektörüne odaklı , genel ve özel amaçlı program geliştirme, sağlık sektörüne komple sistem geliştirme, destek ve bilişim çözümleri üretmektir.

Vizyonumuz

AEN Yazılım Sağlık sektöründe elde ettiği deneyimleriyle problemsiz çalışan yazılımlar sunmaktadır 7/24 bakım ve destek hizmetleriyle kullanıcılara anlık çözümler üretmektedir. Zamanında ve yerinde güncellemeleriyle kesintisiz ve eksiksiz kullanılabilir programlar üretmektedir. Sağlık mevzuatına hakim uzman kadrosuyla profesyonel, müşteri odaklı kurumsal çözümler sunmaktadır.

2005 yılında kurulan şirketimiz Ar-Ge departmanıyla sürdürülebilir teknolojik gelişimini sağlamış, Kalite çizgisinde ödün vermeyerek; Sağlık bilişiminde global ölçekli çözümler sunmaktadır.

Kalite Politikası

Kalite Politikamız aşağıdaki unsurlardan oluşmaktadır;
Yenilik: Müşteri beklentilerinin de ötesine geçerek yeni ürünler geliştirmek.

Kalite: Sağlam, etkin ve verimli bir Kalite Yönetim Sistemi kurmak, uygulamak ve tüm personelimizin katılımıyla sistemimizi sürekli geliştirmek. Kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştirmek için çeşitli birimlerde hedefler koymak, faaliyetler belirlemek, uygulamak ve sürekli izlemek.

Kurum Kültürü: AEN Yazılım çalışanlarının, kuruluşumuzun vizyon, misyon ve kalite politikasını benimsemesini sağlamak.

Müşteri Memnuniyeti: Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanması için müşteriye yönelik çalışmalar yapmak ve bunların sonuçlarını analiz ederek sürekli gelişme hızımızı arttırmak. Bu unsurlardan oluşan kalite politikamız tüm çalışanlarımız için bir iş talimatı olup yönetim kurulu tarafından düzenli aralıklarla gözden geçirilir.

Hedefimiz

Kısa vadeli hedefimiz Türkiye genelindeki yemek üretim firmalarına hizmet etmek ve daha geniş hizmet kadrosu ve eğitilmiş bayileri aracılığı ile ülkemizin sağlık sektöründen catering sektörünün de bilgisayar çağını yakalamasını sağlamaktır.

Uzun vadedeki hedefimiz bilişimin diğer alanlarında faaliyet sahasını genişletmek ve geleceğin teknolojileri ile AEN Yazılımı dış ortamlarla bütünleştirmektir. Ayrıca dünya piyasalarında sağlık ve catering sektörüne yabancı dillerde program üreterek dış piyasada faaliyet göstermektir.

Şirketimiz ISO 9001-2000 TSE Kalite Güvencesi Disiplininde kalıcı hizmetler sunmaktadır.

Powered by Watch Dragon ball super