Go to Top

SİZEERP

  • SİZEERP

Size ERP, var olan teknolojinizle bağlantılı çalışan ve size, büyüdükçe uzun dönemli katma değer sağlayan, öğrenmesi basit, kullanması kolay bir dizi Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) çözümleri sunar. Bu çözümler, çalışanlarınızın ve kuruluşunuzun çalıştığı şekilde çalışarak, sizin ve çalışanlarınızın bilgiye dayalı kararlar vererek, yeni fırsatlara ve hızlı değişime uyum sağlamasını mümkün kılar.

  • SİZE ERP LAZIM

Kurumsal bilgi sistemlerinizi güncellemeyi mi düşünüyorsunuz? O zaman büyük olasılıkla günümüzün Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) çözümlerine bakıyorsunuz ve işiniz için en doğru çözüme karar vermeden önce tartmanız gereken bazı etmenler olduğunu fark ettiniz.  Her şeyden önce, iş süreçlerinizi alacağınız çözümün sınırlarına göre değiştirmenizi gerektiren bir çözüm değil, tamamı ile koşullarınızla uyumlu ERP ortamı sağlayan bir çözüm istiyorsunuz.  Kullandığınız çözüm, esnekliğinizi daha işin başında kısıtlıyorsa, gelecekteki gereksinimlerinize uyum sağlaması ne kadar mümkün olabilir?  Ayrıca güven duyabileceğiniz yeni bir çözüme karar vermeden önce özellik ve işlevselliğin ötesinde bazı etmenleri de dikkate almanız gerekir.  Çözüm uyum sağlayacak mı? Yazılımı uygulamaya koymanıza kim yardımcı olacak? Bu gibi seçimlerin maliyete ve bazı diğer sonuçlara etkisi olacaktır. Doğru Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) çözümünün seçilmesi önemli bir karardır. Kullandığınız ERP çözümü, işinizin belkemiğidir ve doğru çözüm seçimi, rakipleriniz karşısındaki başarınızda fark yaratabilir.

  • SİZE ERP FAYDALARI

Sizin gibi çalışan ve sizin gibi düşünen bir programdır. Yerinde üretim yapan veya farklı lokasyonlar da üretim yapan firmaların tek bir noktadan üretimlerini takip edebildikleri, bu bağlamda maliyet analizi yapabildiği, verilen teklifleri değerlendirebildiği, sevkiyat takibini yapabildiği ve mobil uygulamalar sayesinde tamamen teknolojik ve bilgiye dayalı şekilde çalışmanızı sağlar.

Powered by Watch Dragon ball super